Za „U-boota” jeszcze więcej

1-starosta-i-nowy-sponsor-po-prawejJEZIORO TAJEMNIC. Do 85 tysięcy złotych podbił nagrodę za „U-boota” przypuszczalnie spoczywającego na dnie jeziora Drawsko kolejny przedsiębiorca z Czaplinka. Wojciech Kusa prowadzi usługi gastronomiczne m.in. w pobliżu jeziora. Ekipy nurkowe pracujące w ramach Akcji „Jezioro Tajemnic” często korzystają z jego usług.

Kusa Wojciech Usługi Gastronomiczne „fast Food” to firma zarejestrowana w Czaplinku (województwo Zachodniopomorskie). Przedsiębiorstwo działa w branży usługowej związanej z wyżywieniem. W Czaplinku są dwa punkty usługowo- gastronomiczne: jeden mieści się przy ul. 3-go Marca 15, drugi zaś przy ul. Drahimskiej 67.

Podpisanie deklaracji odbyło się na siedzibie Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim pomiędzy Panem Wojciechem, a Starostą Drawskim Stanisławem Kuczyńskim.

Dotychczasowymi sponsorami głównej nagrody za odnalezienie i wydobycie wraku historycznego okrętu podwodnego z okresu II wojny światowej lub wcześniejszego, przypuszczalnie spoczywającego na dnie jeziora Drawsko, są: Powiat Drawski, Gmina Czaplinek, Kabel Technik Polska sp. z.o.o., Hotel „Pałac Siemczyno” wraz z Henrykowskim Stowarzyszeniem w Siemczynie, ECN – Systemy Nurkowe z Drawska Pomorskiego, World Technix ze Złocieńca, Centrum Reklamy Emen z Drawska Pomorskiego, supermarket Intermarché z Drawska Pom., firma „Moto –Styl” z Czaplinka, Przedsiębiorstwo Turystyczne wraz z Restauracją „Stary Drahim” w Starym Drawsku, Zakład Mięsny „Niedźwiedź” z Kalisza Pomorskiego, Pomorski Bank Spółdzielczy Świdwin, Diver Service s.c. ze Stargardu, „Sławogród” z Czaplinka, Stowarzyszenie „Wrakersi” z Łodzi, Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach pod Warszawą oraz Kusa Wojciech Usługi Gastronomiczne „fast Food” z Czaplinka.

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują