Zapraszamy nurków z całej Polski i nie tylko!

KOLEJNA EDYCJA AKCJI „MAJ/WRZESIEŃ Z RABATEM” JUŻ W MAJU 2017

DCIM100GOPROGOPR0556.

JEZIORO TAJEMNIC. Niskie ceny w usługach turystycznych, noclegowych, gastronomicznych i nie tylko – już od początku września. Naprawdę tanie spanie, czarter jachtu, nauka jazdy konno, czy catering. To Akcja „Wrzesień z rabatem”. Korzystajcie!

– Choć kończą się wakacje i rozpoczyna wrzesień, to tak naprawdę sezon sportów nurkowych wkracza w najkorzystniejszy okres. Pojezierze Drawskie oferuje z tej okazji cenową niespodziankę – informuje Starosta Drawski Stanisław Kuczyński.

Dlaczego okres jesienny jest atrakcyjnym czasem na nurkowanie? Ponieważ spadające temperatury już wkrótce sprawią, że przejrzystość wody znacząco wzrośnie. Oczom fanów sportów podwodnych ukażą się widoki niedostępne latem. I tak będzie przez następne miesiące!

To już trzecia edycja Akcji, która prowadzona jest także w maju – pod nazwą „Maj z rabatem”. Tak jak poprzednie, ma na celu promowanie wypoczynku na Pojezierzu Drawskim poza głównym sezonem turystycznym. Przez cały wrzesień, w wybranych punktach noclegowych, gastronomicznych czy usługowych, turyści oraz mieszkańcy mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek.

Zorganizowana przez Starostwo Powiatowe kampania reklamowa akcji obejmuje jej promocję nie tylko na terenie powiatu drawskiego, ale także w Poznaniu, Kołobrzegu oraz w Szczecinie. W jej skład wchodzą: billboard reklamujący akcję w Poznaniu przy ulicy Piątkowskiej (główny wjazd do Poznania od strony Obornik), billboard w Kołobrzegu przy ul. Walki Młodych (główny wjazd na starówkę) oraz baner w Kołobrzegu przy ulicy Fredry.

Po Poznaniu i Szczecinie kursują także dwa oklejone reklamą akcji autobusy MPK. Autobusy jeżdżą codziennie na innych liniach. Dzięki temu zasięg kampanii jest dużo większy, niż w przypadku gdyby autobus codziennie wyjeżdżał na te same ulice. Ekspozycja została zaplanowana od 10 sierpnia do 10 września br.

Tutaj dostępny jest SPIS USŁUGODAWCÓW biorących udział w Akcji „Wrzesień z rabatem”: http://www.powiatdrawski.pl/turystyka/akcja-we-wrzesniu/lista-uczestnikow.html

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują