Zgłoś informację

Przekaż informację – otrzymasz certyfikat!

Zbieramy wszelkie informacje mogące pomóc w rozwikłaniu tajemnic głębin jeziora Drawsko i jego najbliższych okolic, ze szczególnym uwzględnieniem informacji o zatopionych okrętach podwodnych. Stare fotografie i pocztówki, dokumenty, mapy, wycinki prasowe, wspomnienia i sugestie, przekazywać można:

  • w punktach zlokalizowanych w sekretariatach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku (ul. Grunwaldzka 1) lub w LO (ul. Parkowa 2), a także w Wydziale Rozwoju i Promocji w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim (Pl. E. Orzeszkowej 3) w godzinach pracy placówek.
  • Przez formularz kontaktowy »

Najciekawsze zgłoszenia zostaną opublikowane.

Zdobądź Certyfikat Uczestnika Akcji!

CERTYFIKAT JEZIORO
Każdy zgłaszający informację może otrzymać „Certyfikat Uczestnika Akcji Exploracyjno-Historycznej – Jezioro Tajemnic”. Certyfikaty osobiście podpisuje Starosta Drawski Stanisław Kuczyński. Certyfikat można otrzymać drogą pocztową, po przekazaniu informacji za pośrednictwem formularza elektronicznego, w punktach w Czaplinku lub w Starostwie Powiatowym.

Uwaga: W związku z koniecznością wpisania danych i przesłania Certyfikatu na adres pocztowy, prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz adresu pocztowego. Przesyłając informację, przesyłający wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby realizacji Akcji Exploracyjno-Historycznej – Jezioro Tajemnic, której organizatorem jest Starosta Drawski.

Zobacz także...

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują