Jak wesprzeć akcję?

JEZIORO TAJEMNIC naklejki

Naklejki Jezioro Tajemnic

 • Udostępnij profil akcji na swoim FB: Facebook » Jezioro Tajemnic
 • Pobierz bezpłatną naklejkę z logo akcji i przyklej ją na samochodzie, swojej witrynie sklepowej, łodzi, jachcie lub w innym widocznym miejscu. Naklejki można pobrać z Wydziału Rozwoju i Promocji Starostwa lub w sekretariatach Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku przy ul. Grunwaldzkiej 1 lub Parkowej 2.
 • Zostań sponsorem nagrody!

  Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, reprezentujesz samorząd lub organizację pozarządową, możesz mieć wpływ na wysokość nagrody za wydobycie z jeziora Drawsko i przekazanie w uzgodniony sposób Starostwu Powiatowemu w Drawsku Pomorskim wraku historycznej łodzi podwodnej z okresu II Wojny Światowej lub wcześniejszego.

  Nagroda może zostać zwiększona o swoją wielokrotność (czyli co najmniej 5 tys. zł) dzięki deklaracjom przekazania darowizny w przypadku odnalezienia i przekazania okrętu podwodnego. Taką deklarację będą mogły złożyć wymienione wcześniej podmioty.

  W zamian staną się sponsorem Akcji i zyskują prawo do umieszczenia swojego logo oraz informacji o fakcie sponsoringu na stronie internetowej Akcji oraz w innych materiałach z nią związanych.

  Zapraszamy do kontaktu w tej sprawie na adres: jeziorotajemnic@powiatdrawski.pl

 

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują