Pizza „Zatopiony U-boot w jeziorze Drawsko” – nowy kulinarny hit prosto z „Jeziora Tajemnic”!

JEZIORO TAJEMNIC. Pizzeria „Los Americanos” w centrum Czaplinka przygotowała pizzę która już od momentu powstania cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nawiązuje do Akcji „Jezioro Tajemnic”. Polecamy!

 Sos pomidorowy, ser, oregano, szynka, kukurydza, prażone kapary, mięso mielone  po bolońsku – to składniki tego przysmaku. Pizzę zaproponowano w sprzedaży w ostatnich dniach kwietnia tego roku. Największe jednorazowe zamówienie w tym krótkim czasie, to aż 12 sztuk!

– Chcielibyśmy zaznaczyć iż jest to jedyna pizza, której nie serwujemy „na wynos”. Pizza również nie jest przez nas krojona gdyż na jej środku znajduje się podłużny U-boot – opowiada o przysmaku właścicielka Izabela Zabrocka.

 Nowa pizza w maju br. proponowana jest z 10% rabatem w ramach prowadzonej przez Powiat Drawski Akcji „Maj z Rabatem” (http://www.majzrabatem.pl/ ).

„Los Americanos” to jedyna restauracja – pizzeria w Czaplinku z amerykańskim jedzeniem, która już od wejścia zachwyca aranżacją wnętrza. To miejsce, gdzie można zjeść pysznie i do syta oraz poznawać nowe kulinarne smaki. Lokal oferuje także możliwość rezerwacji stolika lub dostarczenia dań na wynos. Kuchnia pracuje codziennie. Lokal znajdujący się przy ul. Ogrodowej 3 czynny jest do ostatniego klienta. Dodajmy także, że „Los Americanos” to jeden ze sponsorów nagrody za poszukiwanego „U-boota” z jeziora Drawsko, która wynosi już 100 000 zł.

Strona internetowa „Los Americanos”: http://www.los-americanos.pl/

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują