Pobierz logo/banner

Skorzystaj bezpłatnie z logo Akcji

Organizator Akcji Eksploracyjno – Historycznej Jezioro Tajemnic umożliwia korzystanie z jej logo, na przykład do produkcji i sprzedaży różnego rodzaju gadżetów. To nic nie kosztuje.

Warunkiem udzielenia zgody na bezpłatne korzystanie z logo akcji, do celów zarówno komercyjnych, jak i niekomercyjnych, jest złożenie do drawskiego Starostwa bardzo prostego wniosku.

– Mile widziane będą także inne przedsięwzięcia związane z naszą akcją – wskazuje Starosta Drawski Stanisław Kuczyński. – Jeżeli na przykład w menu restauracji pojawią się nazwy potraw nawiązujące do „Jeziora Tajemnic”, chętnie napiszemy o takiej inicjatywie, jeżeli tylko otrzymamy o niej informację. Nagrodą będzie też Certyfikat uczestnictwa w Akcji.

Na wspomnianym druku, oprócz danych wnioskodawcy (np. firmy, organizacji pozarządowej, czy samorządu),  należy podać zamierzony sposób wykorzystania logo. Mogą to być koszulki, kubki, czapki, breloczki, magnesy lub dowolne inne przedmioty i pamiątki, które chętnie nabywają nie tylko turyści odwiedzający pojezierze drawskie. Nie ma też przeszkód, aby logo to znalazło się na stronach internetowych wszystkich zainteresowanych podmiotów.

Zapraszamy!

Wzór wniosku o udzielenie bezpłatnej zgody na używanie logoPobierz

Logo PNG – Pobierz

Logo PDF – Pobierz

Logo EPS – Pobierz

Logo SVG – Pobierz

Banner na strony internetowe. Pobranie nie wymaga ubiegania się o jakąkolwiek zgodę – Pobierz

Banner do wydruków wielkoformatowych – Pobierz

 

 

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują