Szukajcie „U-boota” z jeziora Drawsko. Nagroda: 100 tysięcy złotych!

JEZIORO TAJEMNIC. Nagroda za wydobycie z jeziora Drawsko i przekazanie w uzgodniony sposób Starostwu Powiatowemu w Drawsku Pomorskim wraku historycznego okrętu podwodnego z okresu II Wojny Światowej lub wcześniejszego została podniesiona przez firmę PHU MAXX z Radomska należącą do Roberta Garbaciaka.

Firma PHU MAXX to generalny Importer cewek Mars MD, służących do wykrywania metali. Uroczyste podpisanie deklaracji nastąpiło na terenie „Pałacu Siemczyno”, na zakończenie niedawnego „Zlotu Poszukiwaczy Skarbów”. W „Zlocie”, będącym częścią Akcji „Jezioro Tajemnic” firma uczestniczyła już po raz drugi, w tym w charakterze sponsora cennych nagród. Oficjalny profil firmy znajdziecie na: https://www.facebook.com/cewki/ .

Deklarację w sprawie podniesienia nagrody o kolejne 5 tys. zł podpisali właściciel firmy R. Garbaciak i Starosta Drawski Stanisław Kuczyński.

Film z podpisania deklaracji o zwiększeniu nagrody do 100 000 zł: https://www.youtube.com/watch?v=x2ATVT_q3DY&feature=youtu.be

Prócz nagrody finansowej, znalazca „U-boota” otrzyma także „Statuetkę Odkrywcy”. Statuetkę zaprojektował przedsiębiorca z Drawska Pomorskiego – Centrum Reklamy „EMEN”. Jej właściciel Marek Nowak wprowadził również do sprzedaży gadżety związane z akcją. Są one dostępne tutaj: http://emen.com.pl/

Logotypy naszych oficjalnych sponsorów umieszczone są m.in. u dołu strony internetowej Akcji http://jeziorotajemnic.pl/ oraz na materiałach promocyjnych, jak plakaty, kalendarze, czy bannery. Niektórzy z nich tworzą produkty, a nawet dania związane z Akcją.

Obecnie Sponsorami są: Powiat Drawski, Gmina Złocieniec, Kabel Technik Polska sp. z.o.o., Hotel „Pałac Siemczyno” wraz z Henrykowskim Stowarzyszeniem w Siemczynie, ECN – Systemy Nurkowe z Drawska Pomorskiego, World Technix ze Złocieńca, Centrum Reklamy Emen z Drawska Pomorskiego, supermarket Intermarché z Drawska Pom., firma „Moto –Styl” z Czaplinka, Przedsiębiorstwo Turystyczne wraz z Restauracją „Stary Drahim” w Starym Drawsku, Zakład Mięsny „Niedźwiedź” z Kalisza Pomorskiego, Pomorski Bank Spółdzielczy Świdwin, Diver Service s.c. ze Stargardu, „Sławogród” z Czaplinka, Stowarzyszenie „Wrakersi” z Łodzi, Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach pod Warszawą, Kusa Wojciech Usługi Gastronomiczne „fast Food” z Czaplinka, „Makibau” Piotr Makowski z Bytomia, Pizzeria Los Americanos z Czaplinka oraz PHU MAXX z Radomska.

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują