Syrena z jeziora Drawsko istnieje naprawdę!

miss jeziora1 (Kopiowanie)

JEZIORO TAJEMNIC. Legendarna drawska syrena nazywa się Aleksandra Kraska. II Wice Miss Polski Pomorza Środkowego została właśnie Twarzą Akcji „Jezioro Tajemnic”.

Aleksandra zdobyła tytuł 15 stycznia 2016 roku. Ma 19 lat, jest studentką I roku kierunku Kosmetologii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. To mieszkanka Czarnego Wielkiego w gm. Czaplinek, tak więc była reprezentantką Powiatu Drawskiego.

Zapewne Miss Kraskę zobaczymy przy okazji wręczania różnorodnych nagród w konkursach związanych z „Jeziorem Tajemnic” oraz przy innych okazjach. Specjalnie dla fanów akcji będą także niespodzianki na stronie internetowej www.jeziorotajemnic.pl w kategorii Zostań odkrywcą / Tapety na komputer.

Wywiad z Miss zamieścił Głos Koszaliński, jeden z Patronów Medialnych Akcji Eksploracyjno – Historycznej „Jezioro Tajemnic”. Możecie go przeczytać tutaj:

http://www.gk24.pl/wiadomosci/drawsko-pomorskie/art/9422124,aleksandra-kraska-udzial-w-wyborach-miss-dodal-mi-pewnosci-siebie,id,t.html

Fot.: Tomasz Jasyk, Magazyn Drawski

Legendy o syrenach z jeziora Drawsko: http://www.dsi.net.pl/wszystkie-wiadomosci/item/905-legendarne-wyspy-na-jeziorze-drawskim

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują