Stawka rośnie

Podpisanie deklaracji sponsorskiej przed restauracją Stary DrahimJEZIORO TAJEMNIC. Diver Service s.c. z siedzibą w Stargardzie, czyli Adam Brzuska i Radosław Malinowski – to kolejny sponsor nagrody głównej za „U-bota” z jeziora Drawsko, w ramach Akcji Eksploracyjno – Historycznej „Jezioro Tajemnic”. Stawka wynosi obecnie 65 tys. zł.

Uroczyste podpisanie deklaracji odbyło się w Restauracji „Stary Drahim” w Starym Drawsku, która serwuje przepyszne „U-Booty z jeziora Drawsko”. Zapraszamy do obejrzenia zabawnej relacji filmowej z tego wydarzenia.

Dotychczasowymi sponsorami nagrody są:  Powiat Drawski, Gmina Czaplinek, Kabel Technik Polska sp. z.o.o., Hotel „Pałac Siemczyno” wraz z Henrykowskim Stowarzyszeniem w Siemczynie, ECN – Systemy Nurkowe z Drawska Pomorskiego oraz World Technix ze Złocieńca, Centrum Reklamy Emen z Drawska Pomorskiego, supermarket Intermarché z Drawska Pom., firma „Moto –Styl” z Czaplinka, Przedsiębiorstwo Turystyczne wraz z Restauracją „Stary Drahim” w Starym Drawsku, Zakład Mięsny „Niedźwiedź” z Kalisza Pomorskiego, Pomorski Bank Spółdzielczy Świdwin i Diver Service s.c.

Krótko o Diver Service s.c.

Firma wykonuje wszystkie prace podwodne i hydrotechniczne, które realizują profesjonalni nurkowie z zawodowymi uprawnieniami. Przedsiębiorstwo posiada bardzo bogatą bazę sprzętową i osobową, co umożliwia mu prowadzenie robót podwodnych w pełnym zakresie, w tym cięcie i spawanie pod wodą, przeglądy i inwentaryzacje obiektów podwodnych, przeglądy kadłubów statków oraz wykonywanie i naprawy konstrukcji żelbetowych. Załoga zajmuje się także poszukiwaniem i wydobywaniem obiektów zatopionych pod wodą oraz wszelkimi pracami pod jej powierzchnią. Pracownicy firmy posiadają także aktualne uprawnienia do prowadzenia prac saperskich i hydrograficznych. Mogą wykonać także audyt kąpielisk, stanic i przystani śródlądowych i morskich. STRONA INTERNETOWA PRZEDSIĘBIORSTWA:  http://diversservice.pl/

Film z podpisania deklaracji sponsorskiej:

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują