Pobierz logo, zrób biznes!

JEZIORO TAJEMNIC. Starosta Drawski Stanisław Kuczyński serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do bezpłatnego korzystania z logo Akcji Eksploracyjno – Historycznej Jezioro Tajemnic.

Warunkiem udzielenia zgody na bezpłatne korzystanie z logo akcji, do celów zarówno komercyjnych jak i niekomercyjnych na przykład do produkcji i sprzedaży różnego rodzaju gadżetów – jest złożenie do drawskiego Starostwa bardzo prostego wniosku.

Wzór wniosku o udzielenie bezpłatnej zgody na używanie logo znajduje się w zakładce „Akcja”, na stronie internetowej projektu (TUTAJ: http://jeziorotajemnic.pl/pobierz-logo/). Wniosek po wypełnieniu i podpisaniu można przesłać do nas e-mailem: jeziorotajemnic@powiatdrawski.pl

Symbol stał się rozpoznawalny w całej Polsce i pomaga w biznesie. A przy okazji każdy, kto go używa, promuje Pojezierze Drawskie.

Z logo Jeziora Tajemnic korzystają już różne osoby prywatne (też mogą!) oraz firmy, w tym m.ni. STM Sp. z o.o.,  czy sponsorzy nagrody za „U-Boota” z Jeziora Drawsko (wymienieni u dołu strony Akcji). W dwóch lokalach gastronomicznych podawane są dania nawiązujące do Akcji: restauracja „Stary Drahim” w Starym Drawsku podaje pyszne „U-Booty”, zaś pizzeria „Los Americanos” w centrum Czaplinka – pizzę. Rekonstrukcja warowni wczesnośredniowiecznej „Sławogród” w Czaplinku otworzyła w wakacje Centrum Informacji o Akcji. Oprócz wiedzy, można tam też nabyć pamiątki opatrzone charakterystycznym logo z zarysem okrętu podwodnego. Logo wypatrzyliśmy też u innego sponsora – Zamku w Starym Drawsku. Gadżety sprzedaje również drawska firma „Emen”. Z kolei „Pałac Siemczyno” opatruje nim swojej materiały reklamowe. Z marki „JT” korzysta Szkolne Biuro Turystyczne w Czaplinku, oferując m.in. usługi przewodnickie z opowieścią o Akcji (http://jeziorotajemnic.pl/przewodnik-opowie-o-jeziorze-tajemnic/ ).

Symbol pojawił się już na koszulkach, kubkach, czapeczkach, breloczkach, naklejkach, długopisach, poduszkach, kocach i innych przedmiotach. Nie ma też przeszkód, aby logo to znalazło się na stronach internetowych wszystkich zainteresowanych podmiotów.

W miarę pojawiania się na rynku inicjatyw i gadżetów opatrzonych logo Akcji, piszemy o nich (o ile zostaniemy o tym poinformowani) w specjalnej zakładce „Wokół Akcji”, na stronie jeziorotajemnic.pl.

Polecamy nasze logo!

wniosek o logo jeziora tajemnic

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują