Po przygodę na pierwszy obóz z Jeziorem Tajemnic

JEZIORO TAJEMNIC. Pojawiły się nowy produkty turystyczne inspirowane Akcją Jezioro Tajemnic. To obozy turystyczne dla dzieci w różnym wieku. Polecamy!

Obozy zostały przygotowane przez szczecińską firmę Kids & Active, przy współpracy z Dziewczyną Jeziora Tajemnic 2018 Natalią Wojtaszyk, również pracownicą tej firmy i rodowitą mieszkanką Czaplinka.

Pierwsza propozycja to obóz fabularny „Tajemnice Jeziora” w Dąbkowicach, dedykowany dzieciom w wieku od 9 do 14 lat. Drugą, szczególnie przez nas polecaną opcją, jest „Mój Pierwszy Obóz nad Jeziorem Tajemnic”. Odbędzie się w Czaplinku, oczywiście nad Jeziorem Drawsko. Do udziału zaproszone są dzieci w przedziale wiekowym 6 – 9 lat. Na tych obozach z pewnością można będzie spotkać Panią Natalię i posłuchać opowieści o Akcji „Jezioro Tajemnic”.

Natalia Wojtaszyk to Dziewczyna Jeziora Tajemnic 2018. Wychowana nad jeziorem Drawsko studentka Uniwersytetu Szczecińskiego. Uczy pływać, umie nurkować, świetnie zna teren i ma szerokie kontakty w branży wodniackiej. Jako Dziewczyna Akcji zastąpiła Honoratę Matuszewską (2017) i Aleksandrę Kraskę (2016).

Kids & Active to młodzieżowe biuro turystyczne. Unika schematów i powielania planów turystycznych, które nie są w stanie zaskoczyć niczym ciekawym. Dla Ekipy firmy pobyt na obozie letnim oznacza czas pełen niezwykłych emocji, nowych możliwości, poznawanie historii danego miejsca i jego nawet najdziwniejszych sekretów. Jako biuro podróży organizują obozy i kolonie zarówno w miastach jak i w okolicach przyrody. Nie są im obce jeziora, góry, morza, przez co wiedzą, jak dzieci najchętniej spędzają czas wolny, tak by się przede wszystkim nie nudzić. Firma stale pracuje nad przygotowywaniem nowych propozycji – takich, które sprostałyby oczekiwaniom różnych typów osobowości.

Polecamy!

Strona internetowa Kids & Active: http://kidsandactive.pl/

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują