Naładuj butle na Pojezierzu Drawskim!

Butle. Fot. ANDAtekJEZIORO TAJEMNIC. Nurkowie przybywający badać tajemnice jezior Drawsko (gm. Czaplinek), Lubie (gm. Złocieniec) i innych z Pojezierza Drawskiego często pytają, gdzie mogą naładować butle. Mamy odpowiedź. Prosimy o więcej.

Na stronie internetowej Akcji „Jezioro Tajemnic”, w zakładce „Wokół Akcji” wprowadziliśmy rubrykę „Nabijanie butli”. Chcemy tam publikować informacje o miejscach, które stwarzają taką możliwość.

Znalazły się tam już: Baza „OCTO” w Czaplinku, Baza Nurkowa Ośrodek „Island Camp” nad j. Siecino w Gminie Złocieniec, oraz Emil Kozak w Czaplinka. Przed przyjazdem należy skontaktować się z obsługą i upewnić, że nabijanie jest danego dnia możliwe.

To jednak nie wszystko. Tych, którzy nie zostali umieszczeni na naszej stronie, a o których po prostu nie wiemy, prosimy o kontakt. We wspomnianej zakładce zupełnie bezpłatnie znajdą się linki do wszystkich miejsc umożliwiających nabijanie butli, a które znajdują się na terenie powiatu drawskiego i na jego obrzeżach (w gminach przyległych do granic powiatu). Zapraszamy do kontaktu: http://jeziorotajemnic.pl/zglos-informacje/

Ponadto, uzupełniliśmy informację o możliwość nabycia sprzętu nurkowego w drawskiej firmie ECN Systemy Nurkowe (jednego ze Sponsorów nagrody za „U-boota” z jeziora Drawsko), oraz kursy nurkowe ze Szkołą Nurkowania ANDAtek, które prowadzi najlepszy szkoleniowiec świata Ad. 2013 oraz 2014 i jednocześnie aktywny uczestnik „Jeziora Tajemnic” i Ambasador tej Akcji – Dariusz de Lorm.

Tym usługodawcom, którzy świadczą usługę nabijania butli i się zgłoszą do nas, oprócz zapewnienia bezpłatnej reklamy, prześlemy także Certyfikat uczestnictwa w Akcji. Piszcie do nas!

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują