Nagroda za „U-boota” wzrosła aż do 115 tysięcy złotych!

JEZIORO TAJEMNIC. Kolejny sponsor z Czaplinka. Nagroda za „U-Boota” z jeziora Drawsko została podbita o kolejne 5 tys. zł wspólnie przez dwa podmioty z branży turystycznej: „Nad Drawskim” Marzeny Paczkowskiej oraz „Dom Wczasowy Pięciu Pomostów” Anity Jagiełło. Cieszymy się!

Domki letniskowe „Nad Drawskim” położone są w północnej części miasta, oddalone od jeziora ok. 80 m. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się duży teren zielony oraz jezioro, w odległości 150 m miejscowa piaszczysta plaża. Uruchomione w 2016 roku obszerne domki oferują widok na jezioro. Domki wakacyjne z prywatnym tarasem to idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny lub grupy znajomych. Na ogrodzonym terenie znajdują się miejsca do wypoczynku z ławami biesiadnymi i wydzielonym miejscem na grilla. Dzieci mają do dyspozycji trampolinę, oraz mnóstwo terenu zielonego do zabaw na wolnym powietrzu. Dla zmotoryzowanych gości jest parking. Na wyposażeniu każdego domku jest telewizor lcd, sprzęty kuchenne niezbędne do przygotowania posiłku, ręczniki oraz pościel.

„Dom Wczasowy Pięciu Pomostów” jest doskonałym miejscem do organizacji pobytów wypoczynkowych. Z okien rozpościera się widok na zatokę (80 m do ejziora Darwsko). Do dyspozycji gości Domu Wczasowego pozostaje ogromny plac zieleni pozwalający na organizowanie gier i zabaw. Dla dzieci znajdzie się piaskownica, huśtawka, trampolina i wiele innych atrakcji. Jest też specjalnie wyznaczone miejsce na grilla lub ognisko, w zależności od życzeń gości. Drewno dostępne na terenie obiektu. Na terenie Domu Wczasowego zapewnione sa również miejsca parkingowe. Obiekt współpracuje ze stadniną koni, w ofercie której znajdują się rajdy, weekendy w siodle oraz hipoterapia.

Obecnie Sponsorami nagrody, która wynosi już 110 tysięcy złotych, są: Powiat Drawski, Gmina Złocieniec, Kabel Technik Polska sp. z.o.o., Hotel „Pałac Siemczyno” wraz z Henrykowskim Stowarzyszeniem w Siemczynie, ECN – Systemy Nurkowe z Drawska Pomorskiego, World Technix ze Złocieńca, Centrum Reklamy Emen z Drawska Pomorskiego, supermarket Intermarché z Drawska Pom., firma „Moto –Styl” z Czaplinka, Przedsiębiorstwo Turystyczne wraz z Restauracją „Stary Drahim” w Starym Drawsku, Zakład Mięsny „Niedźwiedź” z Kalisza Pomorskiego, Pomorski Bank Spółdzielczy Świdwin, Diver Service s.c. ze Stargardu, „Sławogród” z Czaplinka, Stowarzyszenie „Wrakersi” z Łodzi, Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach pod Warszawą, Kusa Wojciech Usługi Gastronomiczne „fast Food” z Czaplinka, „Makibau” Piotr Makowski z Bytomia, Pizzeria Los Americanos z Czaplinka, PHU MAXX z Radomska, OSK „MELNYCZOK”, Dom Wczasowy „Mariza” i „Przystań na Pstrąga” oraz „Dom Wczasowy Pięciu Pomostów” i Domki letniskowe „Nad Drawskim”.

Domki letniskowe „Nad Drawskim”: http://www.naddrawskim.pl/

„Dom Wczasowy Pięciu Pomostów”: http://www.pieciupomostow.pl/

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują