Nagroda wynosi już 110 tysięcy zł!

JEZIORO TAJEMNIC. Aż dwóch nowych sponsorów nagrody za „U-Boota” z jeziora Drawsko. 30 października stawkę o  kolejne 5 tys. zł wspólnie podbiły Dom Wczasowy „Mariza” Jana Fornala oraz „Przystań na Pstrąga” Mariusza Fornala z Czaplinka.

„Przystań na Pstrąga” to nowy punkt na gastronomicznej mapie Czaplinka. Główne danie którym się szczyci to oczywiście pstrąg. Dodatkowo można tam zjeść szczupaka i dorsza. Wszystkim tym co za rybami nie przepadają proponowane są potrawy z drobiu i wieprzowiny oraz bardzo smaczne pierogi. Każdy znajdzie coś dla siebie – zapewniają gospodarze – i zapraszają do przytulnego wnętrza przy ul. Drahimskiej 59. Dania można zamawiać również na wynos.

Dom Wczasowy „Mariza” leży jedynie 100 metrów od brzegu jeziora Drawsko w Czaplinku. Jest doskonałym miejscem do organizacji pobytów wypoczynkowych. Posiada w ofercie również możliwość wyżywienia. Z okien rozpościera się widok na zachody słońca z całą panoramą jeziora. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się park, w odległości 200 m umiejscowiona jest plaża miejska.

Obecnie Sponsorami nagrody, która wynosi już 110 tysięcy złotych, są: Powiat Drawski, Gmina Złocieniec, Kabel Technik Polska sp. z.o.o., Hotel „Pałac Siemczyno” wraz z Henrykowskim Stowarzyszeniem w Siemczynie, ECN – Systemy Nurkowe z Drawska Pomorskiego, World Technix ze Złocieńca, Centrum Reklamy Emen z Drawska Pomorskiego, supermarket Intermarché z Drawska Pom., firma „Moto –Styl” z Czaplinka, Przedsiębiorstwo Turystyczne wraz z Restauracją „Stary Drahim” w Starym Drawsku, Zakład Mięsny „Niedźwiedź” z Kalisza Pomorskiego, Pomorski Bank Spółdzielczy Świdwin, Diver Service s.c. ze Stargardu, „Sławogród” z Czaplinka, Stowarzyszenie „Wrakersi” z Łodzi, Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach pod Warszawą, Kusa Wojciech Usługi Gastronomiczne „fast Food” z Czaplinka, „Makibau” Piotr Makowski z Bytomia, Pizzeria Los Americanos z Czaplinka, PHU MAXX z Radomska, OSK „MELNYCZOK” oraz Dom Wczasowy „Mariza” i „Przystań na Pstrąga”.

Dom Wczasowy „Mariza”: http://www.mariza.pl/

„Przystań na Pstrąga”: https://www.facebook.com/PrzystanNaPstraga/

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują