Los Americanos w Akcji

pizzeriaJEZIORO TAJEMNIC. Akcja została wzmocniona następnym sponsorem nagrody za wydobycie „U-Boota” z jeziora Drawsko, która wynosi obecnie aż 95 tys. zł! Pizzeria Los Americanos położona w centrum Czaplinka zapowiada także stworzenie specjalnych dań związanych tematycznie z Jeziorem Tajemnic!

Los Americanos to jedyna restauracja – pizzeria w Czaplinku z amerykańskim jedzeniem, która już od wejścia zachwyca aranżacją wnętrza.

– Pragnęliśmy stworzyć restaurację, jakiej brakowało w naszym pięknym Czaplinku – mówi właścicielka Izabela Zabrocka. – Restaurację, gdzie można zjeść pysznie i do syta oraz poznawać nowe kulinarne smaki. Z tych marzeń powstała w samym sercu Czaplinka restauracja Los Americanos.

Klienci odkryją tam nowe zaskakujące smaki, pyszne jedzenie i wyjątkową atmosferę, która sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi i rodziną. Rozmaite pizze, a także amerykańskie jedzenie i klimatyczny wystrój wnętrz przenosi na ulice amerykańskich metropolii i zabiera w podróż kulinarną daleko od codzienności.

Lokal oferuje także możliwość rezerwacji stolika lub dostarczenia dań na wynos. Kuchnia pracuje codziennie od 11:00 do 22:00. Lokal znajdujący się przy ul. Ogrodowej 3 czynny jest do ostatniego klienta. Polecamy!

Dotychczasowymi sponsorami głównej nagrody za odnalezienie i wydobycie wraku historycznego okrętu podwodnego z okresu II wojny światowej lub wcześniejszego, przypuszczalnie spoczywającego na dnie jeziora Drawsko, są: Powiat Drawski, Gmina Czaplinek, Kabel Technik Polska sp. z.o.o., Hotel „Pałac Siemczyno” wraz z Henrykowskim Stowarzyszeniem w Siemczynie, ECN – Systemy Nurkowe z Drawska Pomorskiego, World Technix ze Złocieńca, Centrum Reklamy Emen z Drawska Pomorskiego, supermarket Intermarché z Drawska Pom., firma „Moto –Styl” z Czaplinka, Przedsiębiorstwo Turystyczne wraz z Restauracją „Stary Drahim” w Starym Drawsku, Zakład Mięsny „Niedźwiedź” z Kalisza Pomorskiego, Pomorski Bank Spółdzielczy Świdwin, Diver Service s.c. ze Stargardu, „Sławogród” z Czaplinka, Stowarzyszenie „Wrakersi” z Łodzi, Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach pod Warszawą, Kusa Wojciech Usługi Gastronomiczne „fast Food” z Czaplinka, „Makibau” Piotr Makowski z Bytomia oraz Pizzeria Los Americanos z Czaplinka.

Strona internetowa Pizzerii Los Americanos: www.los-americanos.pl

 

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują