Kto zostanie „Dziewczyną Jeziora Tajemnic 2018”?

JEZIORO TAJEMNIC. Od dziś (piątek, 12 stycznia 2018 r.) startuje konkurs na „Dziewczynę Jeziora Tajemnic 2018”. Do 24 stycznia można nadsyłać zgłoszenia fotograficzne (jedno zdjęcie) do nowego konkursu dla dziewczyn 18+. Nagroda to 1500 zł. Jesteśmy otwarci na sponsorów, podobnie jak w ub. roku. Wyniki powinny być znane w Walentynki!

10 stycznia 2018 r. Zarząd Powiatu Drawskiego w składzie: Starosta Stanisław Kuczyński, Wicestarosta Jacek Kozłowski, Etatowy Członek Zarządu Janusz Garbacz i Członek Zarządu Janina Jung – podjął uchwałę w sprawie ogłoszenia konkursu na „Dziewczynę Akcji Eksploracyjno-Historycznej Jezioro Tajemnic”. Celem konkursu jest wybór osoby, której wizerunek zostanie wykorzystany do promocji Akcji Jezioro Tajemnic.

Konkurs startuje 12 stycznia 2018 roku. Od tego dnia, do środy, 24 stycznia br., będzie można nadsyłać zdjęcia kandydatek do tytułu. Później, od 26 stycznia br. od godz. 12.00, do 7 lutego, do godz. 12.00 na każdą kandydatkę będzie można oddać głos poprzez ankietę zamieszczoną na stronie internetowej projektu Jezioro Tajemnic: www.jeziorotajemnic.pl  (w ubiegłym roku były to „lajki” na facebooku).

To jednak nie wszystko, ponieważ w tym roku jest nowość: trzy kandydatki z największą liczbą głosów będą rozmawiały z komisją konkursową, która dokona ostatecznego wyboru. Rozmowy odbędą się pomiędzy 8 a 13 lutym 2018 roku. Mogą być telefoniczne lub przez komunikator wideo, a najlepiej – osobiste.

– Chcemy dowiedzieć się, co kandydatka może wnieść do promocji Akcji swoją osobą, swoimi działaniami – tłumaczy Starosta Drawski Stanisław Kuczyński. – Dziewczyna „Jeziora Tajemnic” 2017 Honorata Matuszewska ustawiła poprzeczkę bardzo wysoko. Była na bardzo wielu akcjach i osobiście wspierała nurków. To nie musi być taka sama działalność, może być coś zupełnie innego, co przyczyni się do promocji Akcji, ale pewne jest, że trudno jej będzie dorównać.

Czternastego lutego powinien zostać ogłoszony ostateczny wynik i nazwisko nowej „Dziewczyny Jeziora Tajemnic 2018”. Jej wizerunek zostanie wykorzystany na publikacjach związanych z Akcją, na stronach internetowych, czy bannerach. Przewidziano także 1500 zł brutto nagrody dla laureatki oraz możliwość przyznania wyróżnień dla pozostałych uczestniczek. Nagroda może zostać zwiększona, jeśli – jak w zeszłym roku – zgłoszą się sponsorzy. Zarząd serdecznie zaprasza do udziału pełnoletnie kandydatki.

Regulamin konkursu na stronie projektu, w zakładce „konkursy” pod adresem: http://jeziorotajemnic.pl/dziewczyna-jeziora-tajemnic-2018/

Film z ubiegłorocznego wręczenia Tytułu:

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują