Kolejna firma korzysta z logo „Jeziora Tajemnic”

1 Mapa Szlaku Henrykowskiego opatrzona logo Akcji i czapka z firmy EmenJEZIORO TAJEMNIC. Starosta Drawski Stanisław Kuczyński zaprasza do bezpłatnego korzystania z logo Akcji. Symbol stał się rozpoznawalny w całej Polsce i pomaga w biznesie. A przy okazji każdy, kto go używa, promuje Pojezierze Drawskie.

Niedawno firma STM Spółka zo.o. z gminy Będzino wystąpiła z prośbą o udostępnienie logo, które zamierza wykorzystać do promocji niezwykle atrakcyjnych działek na sprzedaż, położonych nad samym Jeziorem Drawsko w okolicy Zatoki Ptasiej. Jak dowiedzieliśmy się w rozmowie, do przyłączenia się do Akcji szefostwo firmy zostało zachęcone przez jednego z kupujących, który uczestniczy w Akcji „Jezioro Tajemnic”.

– W urokliwym terenie Pojezierza Drawskiego nad Jeziorem Drawsko naprzeciwko dzikiej wyspy w Zatoce Ptasiej, uzbroiliśmy działki budowlane wielkości 800m2 i kilka o większym areale. Działki są uzbrojone w media; energię elektryczną, kanalizację odpływową podłączoną do kolektora miejskiego oraz wodę pitną z sieci wodociągowej miejskiej – piszą właściciele firmy na stronie internetowej  http://stm-grunty.pl/index.html .

O inicjatywach prowadzonych przez STM i nawiązujących do Akcji z przyjemnością poinformujemy.

To oczywiście nie jedyne przedsiębiorstwo, które korzysta z logo „Jeziora Tajemnic”. Wśród nich są sponsorzy nagrody za „U-Boota” z Jeziora Drawsko (wymienieni u dołu strony Akcji). W dwóch lokalach gastronomicznych podawane są dania nawiązujące do Akcji: restauracja „Stary Drahim” w Starym Drawsku podaje pyszne „U-Booty”, zaś pizzeria „Los Americanos” w centrum Czaplinka – pizzę. Rekonstrukcja warowni wczesnośredniowiecznej „Sławogród” w Czaplinku otworzyła w te wakacje Centrum Informacji o Akcji. Oprócz wiedzy, można tam też nabyć pamiątki opatrzone charakterystycznym logo z zarysem okrętu podwodnego. Logo wypatrzyliśmy też u innego sponsora – Zamku w Starym Drawsku. Gadżety sprzedaje również drawska firma „Emen”. Z kolei „Pałac Siemczyno” opatruje nim swojej materiały reklamowe.

Ekipa Akcji podkreśla, że logo dostępne jest zupełnie za darmo i można je wykorzystywać do celów komercyjnych. Wystarczy złożyć bardzo prosty wniosek, którego wzór zamieszczono na stronie Akcji, w zakładce „AKCJA/ POBIERZ LOGO/BANNER” http://jeziorotajemnic.pl/pobierz-logo/

Polecamy!

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują