Pizzeria „Los Americanos” z Czaplinka działa w Akcji

1 pizza u bootJEZIORO TAJEMNIC. Partnerzy Akcji Eksploracyjno – Historycznej Jezioro Tajemnic z branży kulinarnej otrzymali specjalne koszulki z logo Akcji oraz swojej firmy. Tym samym załoga lokali promuje Akcję na żywo, w kontakcie z klientami.

Czwarty komplet został przekazany do mieszczącej się w centrum Czaplinka pizzerii o tytułowej nazwie. Eleganckie polo na ręce jej szefowej Izabeli Zabrockiej wręczył osobiście organizator Akcji Starosta Drawski Stanisław Kuczyński.

Dodajmy, że pizzeria Los Americanos przygotowała pizzę nawiązującą do Akcji „Jezioro Tajemnic” o nazwie „Zatopiony U-boot w jeziorze Drawsko”. Danie już od momentu powstania cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Sos pomidorowy, ser, oregano, szynka, kukurydza, prażone kapary, mięso mielone  po bolońsku – to składniki tego przysmaku. Pizzę zaproponowano w sprzedaży w ostatnich dniach kwietnia tego roku. Największe jednorazowe zamówienie w tym krótkim czasie, to aż 12 sztuk! Ze względu na kształt,  jest to jedyna pizza, która nie jest serwowana „na wynos”. Polecamy!

„Los Americanos” ( http://www.los-americanos.pl/ )to jedyna restauracja – pizzeria w Czaplinku z amerykańskim jedzeniem, która już od wejścia zachwyca aranżacją wnętrza. To miejsce, gdzie można zjeść pysznie i do syta oraz poznawać nowe kulinarne smaki. Lokal oferuje także możliwość rezerwacji stolika lub dostarczenia dań na wynos. Kuchnia pracuje codziennie. Lokal znajdujący się przy ul. Ogrodowej 3 czynny jest do ostatniego klienta. Dodajmy także, że „Los Americanos” to jeden ze sponsorów nagrody za poszukiwanego „U-boota” z jeziora Drawsko, która wynosi już 100 000 zł.

Film: http://jeziorotajemnic.pl/pizza-zatopiony-u-boot-w-jeziorze-drawsko-nowy-kulinarny-hit-prosto-z-jeziora-tajemnic/

Sponsorzy nagród

Przyjaciele

Patronat nad akcją sprawują